تبلیغات در الماس وب
تبلیغات در دنیای وب، یکی از راه‌های موثر در جذب مخاطب است به شرطی که بتوانید محل مناسب برای نمایش آگهی‌های خود را به‌خوبی بیابید. یک وب سایت تفریحی و سرگرمی به دلیل گستردگی و تنوع مخاطبانش میتواند بهترن مکان برای جذب مشتری برای کالای شما و یا جذب کاربر برای سایت شما باشد. وب سایت الماس وب به عنوان یکی از بروزترین مراجع وب و گرافیک با توجه به نوع فعالیت خود در زمینه طراحی مکان مناسبی برای تبلیغات شما فراهم آورد.

چرا سایت الماس وب ؟

الماس وب با دارا بودن بیش از هزاران بازدید روزانه و همچنین جذب کاربران رو به افزایش در انجمن تاکنون توانسته مخاطبان بسیاری را جذب وبسایت کند. از این رو الماس وب میتواند مکان مناسبی برای تبلیغات محصولات و خدمات اینترنتی شما عزیزان باشد.

 

 

 

 

سایت الماس وب دارای دامین اتوریتی و ارزش دامنه بسیار بالا می باشد  و از نظر ارزش و کیفیت ، بک لینک بسیار با کیفیت برای شما خواهد بود.

 

پنل ها توضیحات ، ســایز و مکــان آگهی قیمت ماهیانه وضعیت
1 تبلیغات متنی در قسمت سایدبار ( فالو ) [70٫۰۰۰] تومان  موجود
2 بنر ۶۰*۴۶۸ در تمامی صفحات ( نوفالو ) [115٫۰۰۰] تومان موجود
3 بنر ۲۴۰*۱۲۰ در ابزارک چپ در تمامی صفحات ( نوفالو ) [95٫۰۰۰] تومان  موجود
4 تبلیغات ثابت در صفحه اصلی با 3 لینک! و بنر تصویری ( فالو و نوفالو ) فقط [140٫۰۰۰] تومان !  موجود
5 تبلیغات متنی در زیر هر پست ( نام تبلیغ + توضیحات تا 6 کلمه )  ( نوفالو ) [90٫۰۰۰] تومان  موجود
6 تبلیغات بنری ۶۰*۴۶۸ در زیر هر پست  ( نوفالو ) [95٫۰۰۰] تومان  موجود
7 تبلیغ بنری 125/125  یا 120/240 به صورت چسپیده و فیکس در گوشه صفحه و تمامی صفحات [170٫۰۰۰] تومان  موجود

 

برای پرداخت وجه می توانید از طیق درگاه پرداخت آنلاین الماس وب انجام دهید و یا به صورت نقدی و یا اینترنتی به شماره کارت ها یا حساب های زیر واریز نمایید.

 

پرداخت از طریق درگاه پرداخت آنلاین الماس وب (ایمن شده)


نام بانک شماره حساب شماره کارت نام صاحب حساب
بانک ملی 0344109274003 6037-9974-8917-4939 مهدی ایبک آبادی

 

پس از پرداخت وجه تبلیغات از طریق فرم زیر در تماس باشید. تبلیغات شما حداکثر تا ۶ ساعت پس از پرداخت روی سایت قرار خواهد گرفت.

تبلیغات در دنیای وب، یکی از راه‌های موثر در جذب مخاطب است به شرطی که بتوانید محل مناسب برای نمایش آگهی‌های خود را به‌خوبی بیابید. یک وب سایت تفریحی و سرگرمی به دلیل گستردگی و تنوع مخاطبانش میتواند بهترن مکان برای جذب مشتری برای کالای شما و یا جذب کاربر برای سایت شما باشد. وب سایت الماس وب به عنوان یکی از بروزترین مراجع وب و گرافیک با توجه به نوع فعالیت خود در زمینه طراحی مکان مناسبی برای تبلیغات شما فراهم آورد. چرا سایت الماس وب ؟ الماس وب با دارا بودن بیش از هزاران بازدید روزانه و همچنین جذب کاربران رو…

امتیاز

امتیاز - 10

10

امتیاز

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)
Summary
تبلیغات
Article Name
تبلیغات
Description
چرا سایت الماس وب ؟ الماس وب با دارا بودن بیش از هزاران بازدید روزانه و همچنین جذب کاربران رو به افزایش در انجمن تاکنون توانسته مخاطبان ...
Author
Publisher Name
مهدی ایبک آبادی
Publisher Logo