آموزش وردپرس wordpress برای مدیران سایت * کامل و جامع * اختصاصی الماس وب

سایت های آموزش وردپرس به صورت آنلاین در سطح جهان، زیاد هستند ولی متاسفانه در کشور ایران تعداد افرادی که مسلط به زبان انگلیسی هستند بسیار کم هست.

به همین علت متخصصان الماس وب تصمیم گرفتند طبق استاندارد های جهانی وردپرس را به شما آموزش دهند.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای کاملا رایگان و در عین حال کامل است که با کمک آن می‌توان هر گونه وبسایت اعم از شرکتی، شخصی، خبری و فروشگاهی ساخت.

آیا می‌دانید نصب و راه‌اندازی وردپرس چگونه است و چقدر زمان می‌برد تا این مراحل طی شود؟

به راحتی و تنها در 5 دقیقه می‌توانید یک سایت وردپرسی را بصورت پیش‌فرض راه‌اندازی کنید.

وردپرس یک CMS (سیستم مدیریت محتوا) منعطف و پویا است که تقریبا از تمامی زبان‌های دنیا پشتیبانی می‌کند. بنابراین شما نیز در مراحل اولیه نصب می‌توانید با انتخاب زبان مورد نظر، از زبان شیرین فارسی استفاده کنید.

شعار وردپرس

وردپرس را با بیش از 54,000 افزونه گسترش دهید تا به سایت خود جهت برآورده سازی نیازهایتان، کمک کنید. یک فروشگاه آنلاین، گالری، فهرست‌های ایمیل، تالارهای گفتمان، تحلیل‌های آماری، و… اضافه نمایید.

 

آموزش وردپرس نسخه الماس حاصل ماه ها تلاش و برنامه ریزی می باشد که چندین موضوع نظیر طراحی قالب وردپرس، افزونه وردپرس، آموزش ووکامرس، آموزش سئو و… را در بر می گیرد.

 

برترین سایت های آموزش وردپرس

آموزش وردپرس توسط codex wordpress آموزش وردپرس توسط kinsta
آموزش وردپرس توسط wpbeginner آموزش وردپرس مقدماتی تا پیشرفته توسط الماس وب
آموزش وردپرس توسط lynda آموزش وردپرس توسط ithemes

 

با توجه به این موضوع تیم طراحی سایت الماس وب شروع به آموزش وردپرس طبق متد های استاندارد جهانی کرده اند که در این راستا آموزش های ویدیویی و متنی آماده و منتشر شده است.