محصولات الماس وب در راستچین

آموزش حذف پیام بروزرسانی وردپرس از پیشخوان مدیریت

آموزش ها, آموزش وردپرس, افزونه وردپرس

سلام سلام! 😆 بازم با دست پر برگشتیم و به خاطر درخواست های زیاد کلی آموزش وردپرس گذاشتیم و خوشحالیم که با ما همراه هستید! شاید به هر دلیلی بخواهید از بروزرسانی وردپرس استفاده نکنید. کسی چه می‌داند؟ شاید قالب یا افزونه های شما از نسخه جدید وردپرس پشتیبانی نمی‌کنند. قبل از هرچیز توصیه میکنم اگر تازه کار هستید صفحه آموزش وردپرس را دنبال کنید.

البته در دوره آموزش امنیت وردپرس و در یک پادکست مفصل توضیح دادیم که چرا باید وردپرس را اپدیت نگه دارید؟ اما تصمیم با شماست. می‌توانید وردپرس را اپدیت نکنید. ما هم مثل همیشه شما را حمایت خواهیم کرد. فقط خودتان مسئول امنیت سایتتان باشید!

اما از بحث امنیت و گیر دادن به آپدیت بودن همیشگی وردپرس که بگذریم. اگر به هر دلیلی نخواهید بروز رسانی وردپرس رو انجام بدید، باید ابتدا بروزرسانی وردپرس را غیر فعال کنید. پس با استفاده از روش‌های مختلفی که قبلا در سایت بصورت کامل آموزش داده‌ایم و با یک سرچ ساده می‌توانید پیدا کنید، بروزرسانی‌های سایت وردپرسی خود را غیر فعال نمایید.

حذف پیام بروزرسانی وردپرس از پیشخوان مدیریت

ترجمه نامک
این مطلب رو حتما بخون:
چگونه پیوند های یکتا را در وردپرس ترجمه کنیم؟
مشاهده مطلب

اما اگر نمی‌خواهید از این روش‌ها استفاده کنید، یک پیام به‌روزرسانی وردپرس بالای مدیریت سایت شما سبز می‌شود که موقع انتشار آپدیت های جدید وردپرس بسیار آزاردهنده خواهد بود.

پیام بروزرسانی وردپرس در پیشخوان

اگر دوست دارید این پیام را حذف کنید با این مقاله همراه باشید.

حذف پیام بروزرسانی وردپرس

برای حذف پیام به‌روزرسانی می‌توانید از افزونه WP Notification Center استفاده کنید. اما می‌خواهیم مثل همیشه بدون نیاز به افزونه این کار را انجام دهیم. پس کافی ست وارد مدیریت فایل پنل هاستینگ خود شده و پوشه قالب سایتتان را از مسیر wp-content/themes پیدا کنید. سپس فایل فانکشن یا همان functions.php را بازکرده و کد زیر را بعد از <?php ابتدای آن وارد کنید:

if (!current_user_can('edit_users')) {
  add_action( 'init', create_function( '$almaswebremoveupdate', "remove_action( 'init', 'wp_version_check' );" ), 2 );
  add_filter( 'pre_option_update_core', create_function( '$almaswebremoveupdate', "return null;" ) );
}

کد بالا با استفاده از فیلتر pre_option_update_core برای همیشه پیام بروزرسانی شما را از بالای پنل حذف خواهد کرد.

پیروز باشید 😯

5/5 - (3 امتیاز)

مصطفی کیانفرد

علاقه مند به وردپرس :) فعالیت زیادی در زمینه وردپرس داشتم. متخصص سئو و بهینه سازی سایت، php و امنیت، امیدوارم راهنمای خوبی برای شما عزیزان باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *