خرید قالب وردپرس

با خرید قالب وردپرس می توانید حرفه ای ترین قالب وردپرس دنیا را روی سایتتان نصب کنید و از امکانات فوق العاده آن لذت ببرید! کاملا اوریجینال و فارسی شده توسط الماس وب با پشتیبانی حرفه ای و نصب رایگان

قالب‌‌های وردپرس به افرادی که مهارتی در زمینه طراحی سایت و یا کدنویسی مهارتی ندارند کمک می‌‌کنه تا در کمتر از چند دقیقه صاحب یک سایت جذاب شوند. قالب‌‌ها به افراد قابلیت اضافه کردن طرح‌‌های مختلف رو می‌‌دهند به بیان دیگر این قالب‌‌ها هستند که شکل کلی سایت ما رو می‌‌سازند و ظاهر سازی سایت ما رو برعهده دارند. می‌‌توان گفت پوسته‌‌های وردپرسی شما را از طراحی سایت بی‌‌نیاز می‌‌کنند.

در این صفحه ما قالب‌‌های زیادی رو به شما ارائه کرده‌‌ایم. این پوسته‌‌ها توسط تیم الماس وب کاملا فارسی‌‌سازی یا از پایه ساخته شده و در اختیار شما قرار گرفته شده است. شما می‌‌تونید از همه این پوسته‌‌ها به آسانی استفاده کنید و یک سایت زیبا رو مدیریت کنید.

تفاوت اصلی و واضح بین قالب‌‌های رایگان و غیر رایگان در میزان امکاناتی است که این قالب‌‌ها به شما ارائه می‌‌کنند در واقع شما با خرید قالب برای سایت خودتون این امکان رو دارید که از ویژگی‌‌های بیشتری بهره ببرید و سایت خود را حرفه‌‌ای کنید.

البته این نکته رو فراموش نکنید که در این تم‌‌ها شما این امکان رو دارید که به راحتی محتوای خود را جایگذاری و بخش‌‌های مختلف سایت خودتون رو سفارشی‌‌سازی کنید.