الماس وب بلاگ

Almasweb Blog

نوار اعلان حرفه ای در وردپرس با افزونه WP Notification Bars

آموزش ها, آموزش وردپرس, افزونه وردپرس ۱۶-۰۳-۱۳۹۸

گاهی نیاز میشود شروع یک رویداد، تخفیفات، پیشنهاد عضویت و مواردی از این قبیل را با یک نوار اعلان در پایین یا بالای سایت خود به کاربران در سایت اطلاع رسانی نمایید.

در این آموزش از الماس وب، افزونه ای را معرفی می کنیم که به کمک آن می توانید نوارهای اعلان زیبا و کاربرپسند با تنظیمات راحت و سریع و امکان مشاهده ی پیش نمایش طراحی کنید.

ساخت نوار اعلان در وردپرس

افزونه ای در این مقاله برای ایجاد نوتیفیکیشن بار معرفی می کنیم، با نام WP Notification Bars در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه تا کنون با بیش از ۲۰.۰۰۰ نصب فعال توانسته است امتیاز ۴.۱ را از کاربران خود دریافت کند. برای ساخت نوار های اعلان در وردپرس با کلیک روی دکمه زیر افزونه WP Notification Bars را دانلود کرده و به کمک آموزشنحوه نصب افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعالسازی ان نمایید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه منویی با عنوان نوار اطلاع رسانی در یشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد که با کلیک روی آن به بخش همه نوارهای اطلاع رسانی هدایت می شوید. برای افزودن نوار جدید می توانید روی دکمه افزودن جدید در این صفحه کلیک کرده یا به منوی نوار اطلاع رسانی >> افزودن جدید بروید.

پس از نصب و فعالسازی افزونه منویی با عنوان نوار اطلاع رسانی در یشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد که با کلیک روی آن به بخش همه نوارهای اطلاع رسانی هدایت می شوید. برای افزودن نوار جدید می توانید روی دکمه افزودن جدید در این صفحه کلیک کرده یا به منوی نوار اطلاع رسانی >> افزودن جدید بروید.

 نوار اطلاع رسانی >> افزودن جدید

همانطور که در تصویر میبینید تب‌هایی برای انتخاب تنظیمات نوار، تنظیمات محتوا، تنظیمات استایل و تنظیمات شرایط برای نمایش نوار اطلاع رسانی وجود داره که در هر مرحله می‌تونید آنها را مدیریت کنید. همچنین با کلیک روی پیش نمایش نوار می توانید در هر لحظه نوار اعلان ساخته شده را مشاهده نمایید.

تب عمومی

دکمه پنهان کردن/بستن: از این قسمت میتوانید اقدام به انتخاب دکمه ی مربوط به بستن/ پنهان کردن نوار اعلان در وردپرس کنید که شامل گزینه‌های بدون دکمه، دکمه تغییر وضعیت و دکمه بستن است.

عرض محتوا(px):در این بخش میتوانید عرض محتوای نوار اطلاع رسانی در وردپرس را برحسب پیکسل وارد کنید.

موقعیت CSS نوار اطلاع رسانی: در این بخش موقعیت نوار اعلان را به یکی از شکل‌های ثابت (با اسکرول کردن به سمت پایین صفحه، نوار اعلان همچنان قابل مشاهده خواهد بود) یا مطلق (با اسکرول کردن به سمت پایین صفحه، نوار اعلان از معرض دید خارج می شود) قرار دهید.

تب محتوا

در این بخش می توانید محتوایی که روی نوار اطلاع رسانی قرار می گیرد، نوع لینک(دکمه یا پیوند)، متن روی لینک و همچنین آدرسی که کاربر پس از کلیک روی لینک به آن منتقل می شود را وارد کنید.

تب محتوا

تب سبک

در این بخش می توانید رنگ ها و اندازه فونتهای نوار اعلان خود را به دلخواه شخصی سازی کنید.

تب سبک

تب شرایط

در این تب هم میتوانید شرایط نمایش نوار اعلان در وردپرس را در زمان و مکان خاص تعیین نمایید.

تب شرایط

در انتها بر روی انتشار کلیک کنید تا نوار اطلاع رسانی وردپرس مشابه تصویر زیر در سایت نمایش داده شود.

در انتها بر روی انتشار کلیک کنید تا نوار اعلان وردپرس مشابه تصویر زیر در سایت نمایش داده شود.

 

دانلود افزونه نوار اعلان وردپرس :

صفحه افزونه نسخه حرفه ای افزونه
مصطفی کیانفرد

علاقه مند به وردپرس :) فعالیت زیادی در زمینه وردپرس داشتم. متخصص سئو و بهینه سازی سایت، php و امنیت، امیدوارم راهنمای خوبی برای شما عزیزان باشم.

سوالات کاربران درباره نوار اعلان حرفه ای در وردپرس با افزونه WP Notification Bars

*
*

20 − 14 =

    vibet.ir6067089

    بهترین افزونه برای نمایش نوار اعلان.مخصوصا نسخه حرفه ایش

    پاسخ

از تخفیف های ما بهره مند شوید