الماس وب

Almasweb

طراحی سایت حرفه ای

طراحی وب سایت واقعا چه مفهومی دارد؟ فکر می‌کنید از همه مراحل و مهارت‌های لازم برای طراحی سایت خوب و پربازدید با خبر هستید؟

طراحی سایت چیست؟ پاسخ به این سوال به نظر خیلی ساده می‌رسد. بله، اگر بخواهید تنها نگاهی گذرا به معنی طراحی سایت داشته باشید، پاسخ دادن به این سوال زیاد وقت شما را نمی‌گیرد.

اگر این پاسخ همه آن چیزی نیست که به دنبالش بودید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

در ادامه به شما می‌گوییم که طراحی وب به چه دردی می‌خورد، اما پیش از هر چیز بهتر است بدانیم اصلا طراحی سایت از کجا شروع شد و چه تاریخچه‌ای دارد؟

تاریخچه طراحی سایت ، تولد اولین وب‌سایت

تولد اولین وبسایت

تولد اولین وبسایت

وب سایت‌های زیادی در سراسر جهان وجود دارند، اما هیچ کدام از آن‌ها ۲۶ سال قدمت ندارند. اولین وب سایت دنیا که به پروژه World Wide Web یا همان W3 تعلق داشت، در ۶ آگوست سال ۱۹۹۱ متولد شد. این وب سایت که توسط «تیم برنرز لی» توسعه یافته بود، هنوز هم با آدرس http://info.cern.ch/hypertext/WWW/TheProject.html. در دسترس قرار دارد.

همانطور که با مراجعه به آدرس اولین سایت دنیا قابل مشاهده است، این سایت و دیگر وب سایت‌های اولیه که به پیروی از همین سایت به وجود آمدند، طراحی خاصی نداشتند و در آن‌ها از المان‌هایی مثل تصویر، ترکیب‌های رنگ یا فایل صوتی استفاده نشده بود.

رفته رفته و با معرفی مرورگرهای مختلف توسط Netscape و Microsoft که بازیگران اصلی دوران جنگ مرورگرها در این سال‌ها بودند، با استفاده از عواملی مثل جاوا اسکریپت و HTML، راه طراحی گرافیکی و شکل و شمایل دادن به صفحات وب هموارتر شد.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت یا همان Web Design، دقیقا به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی است.

طراحی وب یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.

در واقع اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت را رعایت کنید.

اما سوال اصلی اینجاست،چرا طراحی سایت؟

چرا طراحی سایت؟

چرا طراحی سایت؟

در دنیای امروز سریع ترین راه اینترنت می باشد. همه می توانند در اینترنت به معرفی کسب و کار خود پرداخته و یا به کسب درآمد بپردازند.

با امکانات کلیدی الماس وب از جمله قالب و طراحی اختصاصی متریال دیزاین و طراحی ریسپانسیو سایتی تازه و خلاقانه برای خود داشته باشید و همچنین به همراه پنل مدیریت اختصاصی و بهینه سازی شده (سئو) و هاست و دامنه رایگان به راحتی بتوانید با جذب مخاطب بیشتر به اهداف خود برسید.

اما یکی از اصلی ترین موضوع  این است که هزینه طراحی سایت شما چقدر خواهد شد؟

الماس وب پیشنهاد برای ساخت وب سایت شما برایتان دارد.

اولین پیشنهاد انجام یک طراحی اختصاصی برای وب سایت شما است. طبیعتاً این روش هزینه بیشتری برای ما و شما خواهد داشت. که برای افرادی که تازه کسب و کار خودشان را شروع کردند پیشنهاد نمی‌شود.

پیشنهاد دوم نیز استفاده از یک سی ام اس است مثل وردپرس که از طریق آن می‌توانید با یک هزینه مناسب سایت داشته باشید تا به کسب و کار خود رونق دهید

لازم به ذکر است هزینه هیچ تاثیری در کیفیت خدمات ما ندارد. هر ۲پیشنهاد به نحوه احسن با بالاترین کیفیت اجرا خواهد شد.

و اما پلن های طراحی سایت در شرکت الماس وب

[price][/price]

 

تخفیف های ویژه

اگر میخوای از تخفیف های 30 تا 100 درصدی الماس وب با خبر بشی ایمیلت رو وارد کن و صندوق ورودی ایمیلت رو بررسی کن 😊
Holler Box