ایجاد لینک خودکار کلمات در متن نوشته وردپرس با افزونه و کد

کد های وردپرس

ایجاد لینک خودکار کلمات در متن نوشته وردپرس با افزونه و کد

ایجاد لینک خودکار کلمات در متن نوشته وردپرس به جهت افزایش سئو مطالب وردپرس صورت میگیرد. یکی از نکات مهم سئو ایجاد لینک داخلی در نوشته های سایت به پست های مرتبط و صفحه اصلی سایت است. ابتدا باید چند کلمه کلیدی را که میخواهید با آنها در نتایج جستجو گوگل و سایر موتورهای جستجو بالا بیایید انتخاب کنید سپس مطالبی بنویسید که در ارتباط با آن کلمات هستند.

به عنون مثال الماس وب در زمینه طراحی قالب وردپرس و آموزش وردپرس فعالیت میکند در نتیجه باید پستهایی با کیفیت در رابطه با این کلمات کلیدی نوشت و در متن نوشته ها به آنها لینک داد تا به مرور تاثیر آن در سئو داخلی سایت نمایان شود. در این مطلب به آموزش ایجاد لینک خودکار کلمات در متن نوشته وردپرس توسط کد یا افزونه وردپرس میپردازیم تا براحتی بتوانید سئو داخلی سایت تان را افزایش دهید پس تا انتها همراه ما باشید.

 

ایجاد لینک خودکار کلمات

ایجاد لینک خودکار کلمات

کد ایجاد لینک خودکار کلمات در نوشته وردپرس

اگر در حال کدنویسی یا طراحی قالب وردپرس هستید می توانید از کد برای ایجاد لینک خودکار میباشد اما اگر کدنویسی آشنایی ندارید بهتر است از افزونه برای این کار استفاده کنید.
ممکن است در مطالب قبلی سایت لینک سازی داخلی را به درستی انجام نداده باشید و یا اصلا هیچ لینکی در متن نوشته ها قرار نداده باشید، در این صورت میتوانید با استفاده از کدهای زیر که در فایل فانکشن functions.php قالب وردپرس قرار میگیرند براحتی به کلمات کلیدی سایت تان لینک بدهید.

<?php function link_words($content){
$words=array('وردپرس','طراحی قالب وردپرس');
$links=array(
'<a href="https://almasweb.org">طراحی قالب وردپرس</a>',
'<a href="https://almasweb.org">وردپرس</a>');
$content = str_replace($words,$links,$content);return $content;}
add_filter('the_content','link_words');
add_filter('the_excerpt','link_words'); ?>
  • در خط دوم کلمات کلیدی را داخل متغییر $words که از نوع آرایه میباشد قرار میدهیم.
  • در خط سوم لینکها را داخل متغییر $links که آن هم از نوع آرایه است قرار میدهیم.
  • در حقیقت قطعه کد بالا کلمات کلیدی که در خط 2 وارد کردیم را شناسایی کرده و آنها را با لینکهایی که در متغییر links قرار داده ایم تعویض میکند. کد ایجاد اتوماتیک لینک داخلی در پستهای وردپرس عبارات موجود در توابع the_content (فراخوانی نوشته ها) و the_excerpt (فراخوانی خلاصه نوشته) را لینک دار میکند.

 

مقاله پیشنهادی :

ایندکس نشدن سایت توسط موتور جستجوی گوگل! مشکل کاربران ایرانی

مشاهده مقاله

افزونه ایجاد لینک خودکار کلمات نوشته

افزونه های زیادی هستند که می توانید با آن ها این عمل را انجام دهید اما الماس وب برای هر کاری تنها بهترین افزونه را شناسایی می کند و برای کاربران معرفی می کند. برای مدیریت لینک های داخلی و ایجاد لینک خودکار کلمات افزونه Interlinks Manager نسخه حرفه ای و پرو بهترین عملکرد را دارد معیار های ما برای انتخاب بهترین افزونه عملکرد درست ، بدون مشکل ، امکانات و تنظیمات مناسب ، حجم و سرعت افزونه و موارد دیگری است.

برخی از مزایای این افزونه عبارتند از:

  1. سازگاری کامل با افزونه های سئو وردپرس
  2. امکان لینک سازی خودکار با کلمات و آدرس های دلخواه شما
  3. پیشنهاد لینک داخلی
  4. قابل گزارش گیری
  5. بهینه سازی لینک های داخلی
  6. فارسی شده و نسخه حرفه ای
  7. و …

دانلود افزونه لینک سازی داخلی خودکار Interlinks Manager

نسخه حرفه ای این افزونه به صورت اورجینال توسط ما خریداری شده که دارای سرعت و امنیت مناسب است هم اکنون می توانید خریداری کرده و بلافاصله به لینک دانلود افزونه دسترسی پیدا کنید همچنین با خرید این افزونه آپدیت های بعدی سریعا برای شما قابل دسترس خواهد شد.

نسخه حرفه ای افزونه

به پایان آموزش و معرفی افزونه ایجاد لینک خودکار کلمات وردپرس رسیدیم اگر سوالی دارید در بخش دیدگاه های مطلب مطرح کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مهدی ایبک ابادی

مهدی ایبک آبادی هستم ، موسس و بنیانگذار الماس وب، متخصص دنیای طراحی سایت و علاقه مند به وردپرس. 10 سال در حوزه برنامه نویسی و 6 سال به طور جدی در حوزه طراحی وبسایت فعالیت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *