الماس وب بلاگ

Almasweb Blog

حل مشکل ثبت تیکت در Awesome Support‍ افزونه پشتیبانی آنلاین وردپرس

آموزش ها, آموزش وردپرس, افزونه وردپرس ۲۷-۰۱-۱۳۹۸

با نام و یاد خدا!! دوستان وردپرسی سلام امیدوارم روز بدون مشکلی داشته باشید ولی شما که داری این مطلبو میخونی قطعا هنگام ثبت تیکت مشکل برات پیش آمده! 😐
مشکل ثبت تیکت

 

برخی از کاربران با یک مشکل هر‌چند کوچک اما مهم دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند.

حواستون باشه هیچ مشکلی حل نشدنی نیست فقط باید یکم تلاش کنید و راهشو پیدا کنید، ما هم اینجاییم کمکتون میکنیم!

سوالی که بسیاری از دوستان میپرسند اینه که وقتی وارد صفحه ثبت تیکت می‌شوند تا یک تیکت ارسال کنند، با خطای زیر رو به رو میشن:

 

 

شما اجازه ثبت تیکت ندارید.

متن خطا در وردپرس فارسی

اگر از وردپرس انگلیسی استفاده می‌کنید خطا به این شکل نمایش داده می‌شود:

Sorry, support team members cannot submit tickets from here. If you need to open a ticket, please go to your admin panel or click here to open a new ticket.

متن در وردپرس انگلیسی

حل مشکل ثبت تیکت در Awesome Support‍

این افزونه رو در پایان مطلب برای دانلود گذاشته ایم!

اما چطور این مشکل را حل کنیم؟ برای حل این مشکل باید دسترسی can submit ticket را به کاربر وارد شده بدهید. برای این مورد باید:

 

با اکانت مدیریت وارد نشوید!

این خطا زمانی نمایش داده می‌شود که شما با یک اکانت مدیریت وارد سایت شده باشید. بنابر‌این باید با یک حساب کاربری با نقش Support User وارد سایت شوید. به همین راحتی، خواهید توانست تیکت‌های جدیدی از سمت کاربر ثبت کنید. پس در ابتدا توجه داشته باشید که با اکانت مدیریت وارد نشوید.

تغییر نقش کاربری پیشفرض به کاربر پشتیبانی

بصورت پیشفرض نقش کاربری موقع ثبت نام در وردپرس، مشترک سایت هست. اما برای ارسال تیکت باید با نقش کاربری Support User وارد شوید و این موضوع برای شما مشکل ایجاد می‌کند.

برای حل این مورد باید وارد بخش تنظیمات > عمومی شوید.

تنظیمات عمومی

سپس تیک گزینه هر کسی می‌تواند نام‌نویسی کند را فعال کنید تا ثبت‌نام کاربر جدید در سایت شما فعال شود. چون برای ارسال تیکت نیاز هست که کاربر در سایت شما وارد شده باشد. (در صورتی که کاربر وارد نشده باشد، افزونه پشتیبانی تیکت بصورت خودکار فرم ورود را به کاربر نمایش خواهد داد.)

سپس نقش کاربری پیشفرض را با تغییر گزینه نقش پیش‌فرض کاربر تازه روی Support User قرار دهید تا موقع ثبت‌نام در سایتتان، نقش کاربر پشتیبانی بصورت خودکار اعمال شود.

در صورتی که می‌خواهید از نقش کاربری دلخواه شما با قابلیت ارسال تیکت استفاده شود، بایستی افزونه User Role Editor را نصب کرده و دسترسی نقش کاربری دلخواه خود را با can submit ticket تطبیق دهید.

موفق باشید.

دانلود و اطلاعات افزونه Awesome Support‍

صفحه افزونه
مصطفی کیانفرد

علاقه مند به وردپرس :) فعالیت زیادی در زمینه وردپرس داشتم. متخصص سئو و بهینه سازی سایت، php و امنیت، امیدوارم راهنمای خوبی برای شما عزیزان باشم.

سوالات کاربران درباره حل مشکل ثبت تیکت در Awesome Support‍ افزونه پشتیبانی آنلاین وردپرس

*
*

13 + 6 =

از تخفیف های ما بهره مند شوید

تخفیف های ویژه

اگر میخوای از تخفیف های 30 تا 100 درصدی الماس وب با خبر بشی ایمیلت رو وارد کن و صندوق ورودی ایمیلت رو بررسی کن 😊
Holler Box